KADRA / TRENERZY

Barbara Bilska

Aktualnie pełni rolę Senior HR Managera w Deloitte, koncentrując się na budowaniu strategii HR dla sektora IT w Europie Środkowej.

Jest doświadczonym menedżerem z dziesięcioletnim stażem w obszarze zasobów ludzkich. Od wielu lat przyczynia się do rozwoju organizacji poprzez elastyczne podejście do wyzwań HR, skuteczne zarządzanie personelem oraz propagowanie idei, że ludzie stanowią kluczowy składnik sukcesu każdej organizacji. Jej doświadczenie obejmuje różnorodne aspekty HR, w tym rekrutację, rozwijanie talentów, zarządzanie wydajnością, tworzenie strategii zasobów ludzkich, tworzenie i prowadzenie szkoleń z zakresu efektywnego zarządzania zespołem, komunikacji.

Jako menedżer HR, kładzie duży nacisk na budowanie relacji między pracownikami a firmą, tworząc warunki do rozwoju i osiągnięcia celów zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. Jej pasja do rozwoju ludzi jest widoczna również w prowadzeniu zajęć na WSIiZ, podczas których ze studentami dzieli się wiedzą z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacji w biznesie, coachingu i efektywnego zachowania na rynku pracy, oraz pracy jako Coach.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (filologia angielska z germanistyką i amerykanistyka) oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (ekonomia). Obecnie kontynuuje swoją edukację jako studentka psychologii, dążąc do jeszcze głębszego zrozumienia zachowań i relacji międzyludzkich.