Wsiz Sucharskiego 2

Kształcenie praktyczne

Na części kierunków oferowanych przez Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ oprócz kształcenia w formie online w czasie rzeczywistym, prowadzone są także zajęcia stacjonarne. Mają one niezwykle ważny charakter, ponieważ to właśnie dzięki nim słuchacz może poznać praktyczną stronę zawodu, w którym się kształci.

Zajęcia praktyczne mogą odbywać się w formie konwersatoriów, warsztatów, ćwiczeń, laboratoriów, wizyt studyjnych w siedzibie partnera kierunku. Każde z zajęć zgłębia wiedzę oraz umiejętności, które po ukończeniu studiów, jako absolwent, będziesz wykorzystywał na co dzień w swojej pracy zawodowej.

Pragniemy, aby studia w Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ były komfortowe dla słuchaczy, dlatego prawie wszystkie zajęcia odbywają się weekendowo. Dzięki temu możesz bez problemu łączyć pracę z poszerzaniem swoich kompetencji i wiedzy.

WSIZ sala komputerowa

Kształcenie online

Projektując programy studiów pragniemy zapewnić naszym słuchaczom jak największą efektywność nauczania, jednocześnie dbając o ich komfort studiowania. Z tego powodu na prawie każdym z kierunków zajęcia odbywają się zdalnie całościowo lub częściowo! Przeglądając stronę kierunku, który Cię interesuje, odnajdziesz informację w ilu procentach kształcimy zdalnie. Prowadzimy także studia realizowane w pełni online!

Zajęcia zdalne prowadzimy od 2013 roku korzystając z platformy CISCO WEBEX. Zajęcia realizujemy w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem przyjaznych aplikacji pozwalających na kontakt wykladowcy ze słuchaczami.

Warto podkreślić, iż zajęcia realizowane przez Internet są zapisywane, a słuchacze mają dostęp do nagrań przez cały okres trwania studiów. Pozwala to na powrót do wiedzy przekazanej na zajęciach oraz powtórkę najważniejszych zagadnień. Nie nagrywamy tylko zajęć prowadzonych przez naszych partnerów.