Jakie płatności wnosi się przy składaniu dokumentów?

Tylko i wyłącznie opłatę rekrutacyjną w wysokości 50 zł. Płatności można dokonać za pomocą systemu Przelewy24 lub przelewem na nr konta: 86 1240 2614 1111 0000 3963 3628


Co się dzieje jeśli nie mogę wziąć udziału w zajęciach?

Oczekujemy, że nasz słuchacz nie opuści więcej niż 20% prowadzonych zajęć. W przypadku nieobecności na zajęciach online można je odsłuchać jednak samo odsłuchanie nie jest równoznaczne z obecnością.


Czy czesne można wpłacać w ratach?

Można! Odpłatność za studia podyplomowe umieszczona na stronie Internetowej rozkładana jest na raty miesięczne z zastrzeżeniem, że pierwsza płatność wnoszona jest 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, a ostatnia nie później niż 14 dni przed datą ostatniego zjazdu. Z tytułu rozłożenia płatności na raty słuchacz nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.


W jakich dniach odbywają się zajęcia?

Zajęcia planowane są z reguły co 2 tygodnie, w soboty i niedziele. Zajęcia online realizujemy głównie w weekendy, a jeśli program studiów tego wymaga, mogą pojawić się także w trakcie tygodnia, ale staramy się, aby było to nie częściej niż 1 dzień w tygodniu w godzinach wieczornych i nie więcej niż 2 godziny zajęć w ciągu jednego dnia.


Czy w przypadku rezygnacji opłata rekrutacyjna jest zwracana?

W przypadku rezygnacji kandydata opłata rekrutacyjna  nie podlega zwrotowi. Można natomiast w ramach tej opłaty przenieść dokumenty na inny kierunek studiów realizowany przez CSP.


Czy dokumenty trzeba przywieźć osobiście?

Nie trzeba – rekrutacja na studia odbywa się elektronicznie i wystarczające jest podpięcie w systemie rekrutacyjnym skanów wymaganych dokumentów.


Skończyłem studia licencjackie, czy mogę podjąć studia podyplomowe?

Tak. Kształcenie podyplomowe można realizować posiadając tytuł licencjata.


Kiedy można zapisać się na studia podyplomowe?

W każdej chwili. Prowadzimy rekrutację cały rok i uruchamiamy studia, gdy zbierze się odpowiednia liczba kandydatów. Z reguły najwięcej kierunków studiów rozpoczyna się w październiku i listopadzie.


Czy studia kończą się pracą pisemną?

Studia kończą się egzaminem ustnym. Na większości kierunków taki egzamin przeprowadzamy zdalnie.


Jak mogę się skontaktować, jeżeli mam więcej pytań?

Jeżeli nurtuje Cię jakaś wątpliwość lub pytanie, napisz na naszego maila: csp@wsiz.edu.pl lub zadzwoń: 17 866 14 08