DOFINANSOWANIA DO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

DOFINANSOWANIA BEZPOŚREDNIO DLA PRACOWNIKÓW ORAZ ZA POŚREDNICTWEM ZAKŁADÓW PRACY

• Przedsiębiorstwa planujące rozwój swoich pracowników poprzez szkolenia i studia podyplomowe mogą skorzystać w 2024 roku z dofinansowań w ramach programu Krajowy Fundusz Szkoleniowy.
  • Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą uzyskać do 80% dofinansowania kosztu studiów i szkoleń dla swoich pracowników korzystając z Bazy Usług Rozwojowych.
  • Dofinansowania są również możliwe w ramach projektów skierowanych do osób fizycznych, bez pośrednictwa zakładów pracy.

Więcej szczegółów znajdziesz na Dofinansowania przez zakłady pracy oraz Dofinansowania dla osób fizycznych

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania na które możliwe jest uzyskanie dofinansowania znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych.