Dofinansowanie do studiów podyplomowych dla osób fizycznych

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Studia podyplomowe które prowadzimy zgłaszamy do Bazy Usług Rozwojowych. Dzięki temu Twój pracodawca może skorzystać z programów, ktore mają na celu podniesienie umiejętności swoich pracowników.

Nabory wniosków o dofinansowanie prowadzą między innymi:

• STAWIL Sp. z o.o. przyjmuje wnioski do projektu SK – program wsparcia podkarpackich pracodawców i pracowników. Wnioski mogą składać pracodawcy z miasta Krosno oraz z powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, brzozowskiego, sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego, strzyżowskiego. Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są od 09 do 15.05.2024 r.
  • Operatorzy z całej Polski prowadzą nabór do programów wsparcia mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie dostosowania firmy do zmian demograficznych na rynku pracy. Terminy i warunki naboru znajdziesz na Akademia HR

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

W 2024 roku pracodawcy zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę mogą uzyskać dofinansowanie do kursów, szkoleń i/lub studiów podyplomowych dla siebie lub swoich pracowników.

Tutaj znajdziesz informacje, kto może uzyskać dofinansowanie: https://www.gov.pl/web/rodzina/kfs-2023

Terminy naboru wniosków do KFS w województwie podkarpackim: https://wuprzeszow.praca.gov.pl/aktualne-nabory-kfs-w-wojewodztwie-podkarpackim1

Jak otrzymać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego krok po kroku:

1. Pomagamy pracodawcy dobrać kursy, szkolenia lub studia podyplomowe potrzebne pracownikom i kwalifikujące się do dofinansowania.
    2. Doradzamy, jak przygotować wniosek do Powiatowego Urzędu Pracy.
    3. Przeprowadzamy dokształcanie zgodnie z zakresem umowy pomiędzy pracodawcą i PUP.
    4. Otrzymanie dofinansowania ze środków KFS uzależnione jest od decyzji poszczególnych Powiatowych Urzędów Pracy właściwych ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności pracodawcy. Więcej informacji na stronach PUP.

Pamiętaj, aby mieć zagwarantowane miejsce na studia musisz dostarczyć do CSP komplet wymaganych dokumentów. Data dostarczenia dokumentów decyduje o kolejności przyjęcia na studia.