Analityka biznesowa w środowisku MS Excel

Szkolenie realizujemy w formie zamkniętej.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

KOSZT

wyślij zapytanie:
csp@wsiz.edu.pl

FORMA SZKOLENIA

online lub stacjonarnie

Szkolenie podnosi umiejętności podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o zaawansowane możliwości MS Excel

Analityka biznesowa wspomaga decyzje podejmowane przez zarządzających i specjalistów pracujących w różnego rodzaju firmach. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się na czym polega analiza biznesowa, jak dzielić ją na odpowiednie etapy i jak program MS Excel wspomaga analizę. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników firm, którzy posiadają podstawową znajomość środowiska MS Excel.

Proponowany zakres tematyczny szkolenia wzmocni umiejętności analityczne uczestników i  pozwoli na swobodne wykorzystywanie tabel, a w szczególności tabel przestawnych, do codziennych prac analitycznych w biznesie. Zajęcia realizujemy na bazie praktycznych przypadków i krok po kroku wskazujemy jak excel skutecznie ułatwia ich rozwiązanie.

Program szkolenia:

• Wprowadzenie do analityki biznesowej
  • Analiza danych za pomocą tabel
  • Wprowadzenie do tabel przestawnych
  • Dostosowywanie tabel przestawnych
  • Obliczenia w tabelach przestawnych
  • Wizualizacja danych zawartych w tabelach przestawnych

WYBIERZ SZKOLENIE

Analityka biznesowa w środowisku MS Excel

Szkolenie realizujemy w formie zamkniętej.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

KOSZT