KADRA / TRENERZY

Romuald Krysiak

Wiele lat temu zaczynał swoja karierę zawodową jako programista, a następnie, w roku 2005, zajął się prowadzeniem projektów w branży IT, współpracując z takimi firmami jak Samsung, Grundig, Vectra czy Orange. Specjalizuje się głównie w obszarach związanych z wytwarzaniem oprogramowania dla urządzeń elektronicznych i samą produkcją tych urządzeń. Posiada bogate doświadczenie w organizacji projektów, zarówno w podejściu klasycznym, jak i zwinnym. Miał okazję zarządzać kilkudziesięcioosobowymi zespołami projektowymi, złożonymi głównie z programistów z całego świata, począwszy od Indonezji, a skończywszy na zespołach z USA. Przez kilka lat realizował projekty zorganizowane w sposób zwinny, związane z systemami zarządzania treścią, dedykowane dla takich klientów jak Ford czy Colgate-Palmolive. Wychodząc poza ramy przedsięwzięć IT, zajmuje się również doradztwem w zakresie zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze zwinnymi metodami zarządzania. Dodatkowo rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących kreatywnych metod podejścia do problemów, takich jak Design Thinking, Visual Thinking oraz wielu innych praktyk związanych samorozwojem, na przykład asertywnością lub redukcją stresu.

Ukończył z tytułem magistra Uniwersytet Mikołaja Kopernika na Wydziale Matematyki i Informatyki (1998 r.), Podyplomowe Studia Zarządzania Projektem oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie. Jest certyfikowanym analitykiem biznesowym AgileBA® APMG International oraz Professional Scrum Masterem I certyfikowanym przez Scrum.org.