KADRA / TRENERZY

Paweł Janda

Prezes zarządu Spółki Mobitouch sp. z o.o. specjalizującej się w produkcji oprogramowania dedykowanego i aplikacji mobilnych. Współzałożyciel oraz członek Rady Dyrektorów Organizacji Pracodawców Usług IT (SoDA), która zrzesza prawie 200 liczących się podmiotów z branży IT i jest największą tego typu instytucją w Polsce.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał jako programista, szybko obierając drogę przedsiębiorcy. Obecnie odpowiedzialny jest za określanie kierunku rozwoju firmy, pozyskiwanie kluczowych klientów oraz partnerów, a także budowanie relacji z otoczeniem biznesowym. Od kilku edycji jest członkiem kapituły konkursowej Mobile Trends Awards – najważniejszej imprezy branżowej dotyczącej rozwoju rynku mobilnego oraz nowoczesnych technologii.

W 2021 roku reprezentował Województwo Podkarpackie na EXPO w Dubaju, gdzie wygłaszał prelekcje o Rozszerzonej Rzeczywistości oraz brał udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym nowych technologii. Kilkanaście lat doświadczenia w branży zaowocowało chęcią dzielenia się wiedzą z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania, zarządzania projektami, transformacji cyfrowej czy przedsiębiorczości.