KADRA / TRENERZY

Paulina Kawa-Zięba

Trener jogi śmiechu, trener zdrowia, mówca motywacyjny, mentor, dyplomowany Trener Biznesu. Ukończyła Akademię Trenerów Biznesu na Uniwersytecie SWPS. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała podczas realizacji projektów szkoleniowych i organizacji konferencji na terenie całego kraju. Od 2015 roku właścicielka firmy szkoleniowej LIFE ROOTS.

Uwielbia wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celów. Inspiruje do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie. Uczy jak budować szczęśliwe życie bez stresu, mieć czas dla siebie i wewnętrzny spokój. Posiada wieloletnie doświadczenie w roli trenera i prelegenta. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu radzenia sobie ze stresem, mindfulness, komunikacji i efektywności osobistej.

Prowadziła szkolenia dla pracowników takich firm, jak: Pratt & Whitney, PKO Bank Polski, G2A Arena, T-Mobile, Polpharma, Gazeta.pl, Uniwersytet Rzeszowski, Elavon Financial Services DAC Sp. Z o.o. i wielu innych. Autorka bloga i artykułów dotyczących rozwoju osobistego oraz przepisów na zdrowe życie. Gości w programach telewizyjnych oraz radiowych jako ekspert. Regularnie dzieli się przepisami na zdrowe życie w Pytanie na Śniadanie. Kocha zdrową kuchnię roślinną. Jest absolwentką stażu klinicznego w Szpitalu Medycyny Integracyjnej prowincji Hunan w Chinach. Autorka eBooka „W podróży do zdrowia” z roślinnymi przepisami.