KADRA / TRENERZY

Michalina Kotowicz-Mańko

Absolwentka kierunku przyrodniczego i studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego (Politechnika Krakowska) oraz kierunku Zarządzanie i psychologia menedżerska (Uniwersytet SWPS).

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami, w tym w branży HVAC, automotive i od ostatnich 5 lat w IT. Konsekwentnie i z pasją zrealizowała również wiele projektów nieformalnych i w ramach współpracy z NGO. Swoje kompetencje potwierdza wieloma certyfikatami, m.in. PMP®, IPMA D, PSM II, AgilePM, ITIL 4.

Kierowała zespołami interdyscyplinarnymi, międzynarodowymi, złożonymi od kilku do kilkudziesięciu osób. W codziennej pracy skupia się na efektywności i efektach pracy projektowej, ale szczególną uwagę skupia na ludziach, którzy te projekty tworzą. Pełni rolę mentorki w różnych programach, Członkini Zarządu ds. Młodych Profesjonalistów w Project Management Institute Poland Chapter. Korzysta z każdej napotkanej możliwości do rozwoju. Jest graczem zespołowym i fanką życia. Prywatnie uzależniona od kawy, muzyki i książek, mama trójki, uwielbiająca spotkania z innymi ludźmi – niezależnie od miejsca i formy.