KADRA / TRENERZY

dr Małgorzata Sokół

Specjalistka w dziedzinie makijażu, pasjonatka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Prodziekan Kolegium Medycznego ds. kierunku Kosmetologia na WSIiZ w Rzeszowie.

Doktor nauk medycznych (Uniwersytet Medyczny w Lublinie, I Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym), pracująca nad oceną jakości preparatów kosmetycznych zawierających srebro koloidalne, przeznaczonych do mycia twarzy i ciała oraz skuteczności ich stosowania u osób z chorobami skóry. Absolwentka kierunku Kosmetologia – specjalność Kosmetologia estetyczna oraz Zdrowie publiczne – specjalność Medycyna estetyczna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2017).

Pracownik badawczo-dydaktyczny w Katedrze Kosmetologii – nauczyciel akademicki od 2017 roku. Zaangażowana w działalność Centrum Badań i Usług Biomedycznych WSIiZ, w ramach której realizuje badania dermatologiczne oraz testy aplikacyjno-użytkowe tworzonych i testowanych dla podmiotów zewnętrznych produktów kosmetycznych. Opiekun Koła Naukowego Kosmetologii Estetycznej.

Prywatnie aktywna tancerka i trener tańca sportowego, sędzia okręgowy Polskiego Towarzystwa Tanecznego.