KADRA / TRENERZY

Magdalena Gawarecka

Absolwentka Politechniki Śląskiej, Wydział Inżynierii Materiałowej, Metalurgii, Transportu i Zarządzania, na kierunku Energetyka Procesowa oraz studiów podyplomowych Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz oceny energetycznej budynków.

Posiada doświadczenie zawodowe od specjalisty zajmującego się monitorowaniem i analizą mediów energetycznych w zakładzie produkcyjnym do trenera, wdrożeniowca i auditora wiodącego systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 i ISO 50001. Współpracuje z wiodącymi uczelniami prowadząc zajęcia w ramach studiów podyplomowych promując zintegrowane podejście do systemów zarządzania. Wspiera firmy podczas wdrażania i doskonalenia podejścia w zastosowaniu standardów do zarządzania, szczególnie zwracając uwagę na zrównoważony rozwój i efektywne wykorzystanie energii.

Prowadzi szkolenia i warsztaty praktyczne związane z systemami zarządzania oraz efektywnością energetyczną. Uczestniczy w realizacji audytów energetycznych przedsiębiorstw. Zawodowo pasjonuje się zastosowaniem narzędzi LEAN MANAGEMENT w obszarach innych niż jakość.