KADRA / TRENERZY

Jakub Błażej

Jestem dietetykiem (lic., 2015), psychologiem (mgr 2017), psychodietetykiem (2018) oraz psychoterapeutą psychoanalitycznym w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie. Posiadam kwalifikacje pedagogiczno-nauczycielskie oraz Certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych TUS SST.

Od kilku lat pracuję w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Prowadzę konsultacje oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych w klinice Psychomedic w Warszawie. Współpracowałem z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie prowadziłem zajęcia w ramach kierunku: Psychodietetyka.

W mojej pracy łączę teorie psychoanalityczne z wiedzą z obszarów medycznych. Swój sposób myślenia oraz pracy przedstawiam w licznych tekstach, które ukazywały się m.in. jako artykuły w kwartalniku Fides et Ratio, „Trening umiejętności społecznych”, rozdział w pracy zbiorowej pt. „Jak prowadzić TUS” pod red. Mirosława Szczeglika, a także w e-booku „Dzieci w sieci. Jak zrozumieć doświadczenie dzieci w cyberprzestrzeni”, którego jestem współautorem.