Ewelina Knurek

KADRA / TRENERZY

Ewelina Knurek

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz I edycji studiów podyplomowych z Monitorowania i Koordynacji Badań Klinicznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Swoją przygodę z badaniami klinicznymi rozpoczęła, pracując jako Koordynator Badań Klinicznych w jednej z rzeszowskich przychodni, gdzie koordynowała prowadzone tam badania z dziedziny onkologii. Po dwóch latach pracy na tym stanowisku postanowiła dalej rozwijać swoje zainteresowania z tego zakresu, obejmując kolejno role: Specjalisty ds. Badań Klinicznych (In-house Clinical Research Associate) oraz Monitora Badań Klinicznych (Clinical Research Associate) w jednej z wiodących firm typu CRO na świecie. Od 2021 roku wykładowca WSIiZ na studiach podyplomowych Monitorowanie i Koordynacja Badań Klinicznych.

Poza regularną pracą, jej szczególną pasją jest uczestnictwo w niekomercyjnych projektach badawczych, a jednym z największych osiągnięć zawodowych współtworzenie koncepcji i protokołu niekomercyjnego badania klinicznego.