KADRA / TRENERZY

Elżbieta Chabko

Specjalistka Social Media w Ideo Force. Jej pasja do komunikacji i marketingu w mediach społecznościowych trwa już kilka lat. Pozwoliło jej to zdobyć szeroką wiedzę i umiejętności w tym obszarze.

Wykorzystując swoje doświadczenie w pracy z grafiką tworzy atrakcyjne treści multimedialne i wpisy, tak aby przyciągać uwagę i skutecznie angażować społeczność online. Uważa, że znakomite rezultaty w budowaniu społeczności i wzmacnianiu marki w mediach społecznościowych są wynikiem dwóch rzeczy. Po pierwsze umiejętności tworzenia kreatywnych treści dostosowanych pod kątem różnych platform. Po drugie ukierunkowania przekazu w stronę konkretnych potrzeb odbiorców.

Opracowuje kompleksowe strategie, plany, harmonogramy publikacji. Prowadzi analizy stron w mediach społecznościowych. Jest również autorką kompleksowych szkoleń z zakresu social media. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje na szkoleniach cenne informacje i praktyczne umiejętności tym, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w mediach społecznościowych