Krzysztof Trąbiński

Absolwent Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunkach licencjackim (Matematyka z Informatyką ) oraz magisterskim (Matematyka). Absolwent studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie na kierunku Systemy i Sieci Komputerowe. Absolwent European IT Security Certification Academy EITCA/IS (European Information Technologies Certification Academy, Information Technologies, Brussels, UE) z zakresu sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa.

Certyfikowany instruktor Akademii Sieciowej Cisco z zakresu szkoleń: CCNA, CCNP, Network Security, Cybersecurity Operations, DevNet Associate, IoT Security. Certyfikowany technik wsparcia Cisco z zakresu CCST Networking, CCST Cybersecurity. Certyfikowany specjalista IBM Cybersecurity Analyst oraz Palo Alto Networks Cybersecurity Academy. Uczestnik Sekurak Academy oraz Hack the Box Academy. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń w Eksperckim Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa. Posiada branżową certyfikację CCST Networking, CCST Cybersecurity, EITCA/IS.

Żołnierz zawodowy, administrator sieci teleinformatycznych oraz systemów operacyjnych w Jednostce Wojskowej. Posiada duże doświadczenie oraz wiedzę z zakresu technologii sieciowych Cisco na poziomie CCNA, CCNP oraz cybersecurity. Zajmuje się obsługą incydentów oraz zagrożeń z zakresu cyberbezpieczeństwa. Szkoli przyszłych administratorów sieci teleinformatycznych.