• Studia spełniły moje oczekiwania. Dużo konkretnej wiedzy na wykładach. Praktyczne zagadnienia na ćwiczeniach. Dużo zajęć z profesjonalnym oprogramowaniem. Pomocni wykładowcy. Wygodne zajęcia online. Warto skorzystać!
  Robert Łukasz
 • Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku ABSI było bardzo dobrym pomysłem. To bardzo ciekawy i przyszłościowy obszar. Organizacja studiów i ich merytoryczny poziom jest na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam.
  Tomasz Góral
 • Prowadzone zajęcia pozwalają na poznanie technik i narzędzi potrzebnych do pracy przy realizacji projektów informatycznych. Prowadzący kładą nacisk nie tylko na wiedzę lecz głównie na praktyczne wykorzystanie przekazywanych informacji. Wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte podczas studiów z powodzeniem wykorzystuje w pracy zawodowej.
  Maciej Słota
 • Studia podyplomowe na kierunku ABSI dają niezwykle dużą wartość. Pozwalają poznać metody pracy analityka oraz zachęcają do dalszej edukacji. Dużą wartością studiów byli również prowadzący, ponieważ swoją wiedzę przekładali w praktyczny sposób.
  Arkadiusz Ździebło