KADRA / TRENERZY

Tomasz Bek

Partner w AXELO Prawo i Podatki, radca prawny. Jest liderem praktyki Compliance, Spraw międzynarodowych oraz Zespołu ds. Innowacyjnych Ulg Podatkowych w AXELO Prawo i Podatki. Specjalizuje się w prawie handlowym, międzynarodowym oraz prawie podatkowym w obszarze wdrażania ulg i preferencji podatkowych.

Doradza przedsiębiorcom w obszarze wypełniania obowiązków związanych ze statusem spółki publicznej, w tym w zakresie relacji inwestorskich. Zajmuje się doradztwem w obszarze kształtowania relacji handlowych z partnerami krajowym oraz zagranicznymi, a także przygotowaniem, negocjowaniem i opiniowaniem umów licencyjnych w branży FMCG. Nadzoruje i koordynuje także prace zespołów audytowych. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży produkcyjnej, FMCG oraz podmiotów z kapitałem zagranicznym.

Autor publikacji naukowych i artykułów z obszaru prawa handlowego, cywilnego, podatkowego i prawa konkurencji. Radca prawny od 2016 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Prawo i ekonomia rynku kapitałowego w Szkole Głównej Handlowej.