KADRA / TRENERZY

Malwina Kopczyńska

Specjalizuje się zarówno w szkoleniach miękkich, transformacjach Lean oraz pomocy w badaniu luk kompetencyjnych. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zwłaszcza w firmach produkcyjnych. Ma kilkunastoletnie doświadczenie pracy w firmach i organizacjach na stanowiskach konsultantów, specjalistów, kierowników i dyrektorów. Doświadczenie i wiedza związana z Lean zdobyta poprzez praktykę i poznawanie narzędzi i metodyki na Gemba.

W swoim doświadczeniu zawodowym zajmowała się także działaniami z zakresu sprzedaży i obsługi klienta w duchu Lean Manufacturing. Ma doświadczenie konsultingowe w prowadzeniu projektów optymalizacji w obszarach produkcji, sprzedaży i obsługi Klienta dla kilkunastu firm z branży przemysłowej i usługowej. Ma za sobą ponad 500 dni szkoleniowych, ponad 1500 godzin doradztwa i consultingu.

Specjalizuje się w transformacjach i projektach optymalizacyjnych, łączy szkolenia ukierunkowane na optymalizację z uzupełnieniem kompetencji miękkich tj. komunikacja, delegowanie, zarządzanie zespołem, budowanie autorytetu, kompetencje liderskie. Absolwentka Wyższej Szkoły Ochrony Pracy w Katowicach, na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w biznesie. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej z Zarządzania Projektami z certyfikatem Prince2® oraz kursy o tematyce komunikacji, negocjacji, budowaniu zespołu i roli trenera.