KADRA / TRENERZY

Kwaśniak Agnieszka

Właścicielka i założycielka salonu kosmetycznego „Place of Beauty Agnieszka Kwaśniak”, w którym realizuje się w zawodzie linergisty oraz prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego brwi oraz stylizacji rzęs.

W roku 2012 założyła swój pierwszy salon kosmetyczny „Viktoria” oraz rozpoczęła swoją drogę zawodową jako szkoleniowiec w zakresie kosmetyki podstawowej. Od roku 2011 przeszła przez liczne szkolenia z zakresu stylizacji rzęs metodą 1:1, objętości lekkich oraz extreme volume. W roku 2016 rozpoczęła szkołę makijażu permanentnego w Krakowie w której nabyła doświadczenie w pracy z zakresu makijażu permanentnego brwi, kresek i ust, mikropigmentacji medycznej, laserowego usuwania makijażu permanentnego, a także korekty nieudanego makijażu permanentnego.

Po ukończeniu szkoły od roku 2017 brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu makijażu permanentnego brwi w takich placówkach szkoleniowych jak: „Brodway Beauty”, „ Esthetic Institute”, „Iwkowicz Academy”, „Mommys Academy”, „Perfect Lines Studio”, „Paulina Osinkowska”, „Wiola Królik”. Od roku 2017 wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej stylizacje rzęs wszystkimi metodami, a od roku 2021 Szkolenie z zakresu pigmentacji brwi oraz geometrii brwi.