KADRA / TRENERZY

Katarzyna Woźniak

Kosmetolog z ponad 15 letnią praktyką, doświadczony trener makijażu permanentnego. Od wielu lat pasjonuje się sztuką piękna i specjalizuje się w tej dziedzinie, zdobywając liczne umiejętności i doświadczenie na arenie międzynarodowej. Od 2008 roku Licencjonowany trener Purebeau & PureLine Permanent MakeUp. Współwłaścielka PureLine Permanent MakeUp oraz przedstawiciel i ambasadorka Purebeau Polska. Oficjalny przedstawiciel i wyłączny dystrybutor marki Purebeau w Polsce od 2019 r. Prelegent oraz spiker podczas licznych konferencji branży PMU w Polsce i na świecie.

Jako trener, z pasją przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym osobom, które pragną nauczyć się sztuki makijażu permanentnego. Prowadzi kursy i warsztaty, w ramach których uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej edukacji i praktycznego doświadczenia w tej dziedzinie.

Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego (wydz. Ekonomii specjalizacja Marketing), Harper College IL, USA (Cosmetology), Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej (Kosmetologia) oraz ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i Makijażu Permanentnego.