Centrum Studiów Podyplomowych jest częścią Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, powołaną do życia w 2000 roku. Od samego początku istnienia CSP WSIiZ przyświecała nam idea kształcenia praktycznego!

Zobacz, co sprawiło, że spod naszych skrzydeł wyszło już ponad 20 tysięcy zadowolonych absolwentów!

WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI

Studiując w CSP WSIiZ masz pewność, że kształcą Cię specjaliści reprezentujący branżę, w której chcesz budować swoją ścieżkę kariery. Każdy z kierunków jest prowadzony przez zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy swoją wiedzę czerpią z teorii oraz praktyki.

Nasi wykładowcy reprezentują partnerskie podejście do swoich słuchaczy. Ich celem jest zapoznanie Cię z realnie potrzebnymi informacjami, tak byś po ukończeniu studiów podyplomowych na WSIiZ był gotowy na wyzwania obecnego rynku pracy!

AKTUALNA BAZA WIEDZY

Nowoczesne podejście prowadzących sprawia, że na zajęciach otrzymujesz wyłącznie aktualną wiedzę. Pochodzi ona z doświadczenia praktyków biznesu oraz specjalistów w danej branży. Konfrontowanie teorii i praktyki sprawia, że jesteś świetnie przygotowany do wykonywania wymarzonego zawodu!

Ponadto CSP WSIiZ podejmuje stałą współpracą z nowoczesnymi firmami, które wspierają patronatem merytorycznym liczne kierunki. Dzięki temu otrzymujesz możliwość pozyskania wiedzy od aktualnych pracowników z branży, która Cię interesuje!

PRAKTYKA W BIZNESIE

Programy studiów podyplomowych na WSIiZ powstają w konsultacji z pracodawcami, obecnymi na teraźniejszym rynku pracy. Współpraca ta sprawia, że nie tylko otrzymujesz aktualną ofertę wiedzy. Oprócz tego na części kierunków zyskujesz możliwość odwiedzenia siedziby firmy bądź poznania od zaplecza zasad jej funkcjonowania.

Współpraca z praktykami biznesu i firmami partnerskimi sprawia także, że możesz otrzymać branżowe certyfikaty, poświadczające o Twoich zdobytych umiejętnościach. Dokumenty tego typu są bardzo dobrze postrzegane w czasie rekrutacji na wysokie stanowiska, do których objęcia się przygotowujesz!

NOWOCZESNA FORMA STUDIOWANIA

Pęd codziennego życia sprawia, że potrzebujemy nowych rozwiązań, podążających z duchem czasu. Z tego powodu przenieśliśmy proces rekrutacji wyłącznie do przestrzeni online! Wszelkie dokumenty i formularze dostarczysz za pomocą intuicyjnego systemu rekrutacyjnego.

O twój komfort dbamy również w trakcie zajęć. Obecnie na każdym z kierunków kształcimy online! Zajęcia zdalne są dodatkowo uzupełniane o praktyczne ćwiczenia, które odbywają się w nowoczesnych pracowniach lub w siedzibach naszych partnerów. Dzięki temu w komfortowych warunkach zapoznasz się z teorią oraz z praktyką!

DLACZEGO CSP?

Kształcimy
praktycznie

Jesteśmy w stałym kontakcie z pracodawcami. Prowadzone przez nas studia podyplomowe są przygotowane pod kątem potrzeb biznesu i jego pracowników.