GRADUACJA ABSOLWENTÓW MBA

17 maja br. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów 6. edycji MBA dla słuchaczy Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. Absolwentów w togach i biretach oraz ich bliskich przywitała dr Barbara Przywara, Prorektorka ds. Nauczania.

Gratuluję, że podjęliście tą trudną decyzję, ale tak niezbędną w obecnych czasach, aby się dokształcać i rozwijać. Gratuluję Państwu tym bardziej, że łączyliście życie rodzinne i pracę z nauką. Doskonale wszyscy wiemy, jak trudno jest połączyć te rzeczy – podkreśliła dr Barbara Przywara.

Następnie ostatni już wykład dla słuchaczy tej edycji wygłosił jej opiekun Bartłomiej Cieszyński. Przyznał – po studiach MBA jest tak jak wcześniej, z tą różnicą, że startuje się z wyższego poziomu. Przypomniał również, że – Zarządzać nie oznacza rządzić. Proces jest ważniejszy niż wynik, a rozwój pracowników jest ważniejszy niż pojedynczy sukces.

Uroczystość poprowadził dr Łukasz Błąd, który w swoim Talk Show dokładnie przepytał troje zaproszonych gości, a na koniec rozdał absolwentom dyble do zawieszenia dyplomów. Po wręczeniu dyplomów przyszedł czas na sesję zdjęciową, podziękowania dla wykładowców oraz toasty graduacyjne.

Jak oceniają studia MBA uczestnicy oraz ich opiekunowie można zobaczyć na filmie z graduacji.

AKTUALNOŚCI