Wybierz studia podyplomowe prowadzone przez CSP WSIiZ!

Zależy nam na tym, aby studia były przydatne w rozwoju Twojej kariery oraz przebiegały sprawnie. W każdym semestrze pytamy w ankietach słuchaczy jak oceniają naszą pracę. Słuchacze cenią sobie przede wszystkim praktyczny charakter studiów oraz łatwość kontaktu z nami. Zobacz jak nasi absolwenci oceniają studiowanie na WSIiZ.

Poznaj Zespół Centrum Studiów Podyplomowych WSIIZ!
Studiuj na największej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu!

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to miejsce, w którym edukacja i rozwój biznesowy idą w parze! Dzięki nowoczesnej infrastrukturze oraz innowacyjnemu podejściu do nauczania, poznasz swój wymarzony kierunek od strony teorii i praktyki!

Doktorat w WSIiZ

WSIiZ jako jedyna uczelnia niepubliczna i jedna z czterech w Polsce posiada uprawnienia do nadawania tytułu doktora z nauk społecznych w dyscyplinie NAUKI O MEDIACH.